LPA100T
加速计 Top exit, low power, low voltage sensor for wireless and battery operation, M12 connector, -28 mounting stud, 50 mV/g, 5% sensitivity tolerance, 25 g full-scale; temp output 10.9 mV/ C (-40 to 120 C)
- 制造商:
- Amphenol Wilcoxon
- 产品类别
- 加速计
- 无铅情况/RoHS:
- 无铅/符合RoHS
- 供货:
- 商城自营
文档与媒体
| 数据手册 | LPA100T 点击下载 |
|---|
产品规格
| 产品属性 | 属性值 |
|---|---|
| 产品目录 | 加速计 |
| 输出类型 | Analog |
| 工作电源电流 | 100 uA |
| 最小工作温度 | - 40 C |
| 最大工作温度 | + 120 C |
| 传感器类型 | 1-Axis |
| 电源电压-最大 | 5.5 V |
| 电源电压-最小 | 3 V |
| 灵敏度 | 50 mV/g |
| 加速 | 25 g |
库存:54,133
- 交货地:
- 国内
- 最小包装:
- 1
- 参考单价:
- ¥2,349.6185
| 数量 | 单价(含税) | 总计 |
|---|---|---|
| 1+ | ¥2,349.6185 | ¥2,349.6185 |
| 5+ | ¥2,202.6362 | ¥11,013.1810 |
| 10+ | ¥2,129.1539 | ¥21,291.5390 |
| 25+ | ¥2,055.8479 | ¥51,396.1975 |
申请更低价? 请联系客服QQ 154861934